مقاله ها

راد هیدرولیک

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

برند راد هیدرولیک Rad

برند راد هیدرولیک شرکتی تازه تاسیس در ایران است که در زمینه ابزارالات هیدرولیک فعالیت می کند. این شرکت ( راد هیدرولیک ) در سال 1391 فعالیتش را در زمینه هیدرولیک آغاز کرد و تا کنون موفق بوده است.

شرکت راد هیدرولیک به صورت حرفه ای در زمینه هیدرولیک فعالیت می کند به صورتی که کار طراحی محصول گرفته تا ساخت و تولید انواع متنوع محصولات با کیفیت مناسب قطعات ماشین آلات صنعتی ، مدل های مختلف سیلندر هیدرولیک را بر عهده دارد.

در ادامه از تنوع محصولات این شرکت بیشتر خواهیم گفت.

برند راد هیدرولیک در سال های اخیر بسیار موفق بوده است .دلیل موفقیت شرکت راد هیدرولیک کیفیت بالای محصول در مقابل قیمت مقرون به صرفه می باشد . شرکت راد هیدرولیک با رعایت نکات و استاندارد های لازم در زمینه قطعات صنعتی هیدرولیک توانسته جایگاه خوبی در بازار فروش محصولات داشته باشد.

یکی از امکاناتی که شرکت راد هیدرولیک در اختیار مصرف کنندگان در زمینه صنعت قرار داده است ، امکان محصول سفارشی متناسب با سیستم مورد استفاده شما می باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2918″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

تنوع سیلندر شرکت راد هیدرولیک

فشار کاری سیلندر های شرکت راد هیدرولیک تا چهارصد بار می باشد.

_ سیلندر دو سر شافت

_ سیلندر تلسکوپی

_ سیلندر ترکیبی

_ سیلندر هیدرولیک برگشت فنر

_ سیلندر با فلنج استاندارد

_ سیلندر یالایر

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2921″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]سیلندر هیدرولیک وسیله ایست که به وسیله سیال موجود در آن در سیستم هیدرولیک باعث ایجاد فشار می شود .از سیلندر هیدرولیک راد هیدرولیک جهت ایجاد نیروی خطی و حرکت در سیستم هیدرولیک استفاده می کنند. سیلندر هیدرولیک نیروی موجود در سیال تحت فشار را به یک فشار خطی مبدل می سازد.

عملکرد سیلندر به این شکل است که فشار موجود در سیلندر به شکل سوختدر سیلندر ذخیره میشود سپس به نیروی حرکت تبدیل می شود.

سیستم هیدرولیکی شامل موتور ، پمپ و چند سیلندر و سایر قطعات مورد نیاز می باشد .که خود سیلندر نیز متشکل از بدنه ، پیستون ، میل پیستونو قطعات پلاستیکی کامل کننده می باشد. پیستون نیز در داخل سیلندر جای میگیرد و به وسیله میل پیستون ثابت می شود.

سیلندر ها بر اساس عملکرد به دو دسته یک طرفه و دو طرفه تقسیم می شوند . در سیلندر یک طرفه فشار تنها از یک سمت وارد سیستم می شود و برای بازگشت به حالت اولیه نیرویی وارد نمی گردد.

در سیلندر دو طرفه نیرو از هر دو جهت وارد می شود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2924″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]در انتخاب و خرید سیلندر راد هیدرولیک برای سیستم هیدرولیک باید به مواردی دقت کرد .در اینجا به برخی از آن ها می پردازیم.

از آنجا که هر سیستم هیدرولیک بنا بر نیاز سیستم به یک فشار و عوامل خاص دیگری نیاز دارد می بایست به نکاتی در انتخاب آن توجه کرد.

حد اکثر فشار کاری سیستم هیدرولیک ،قطرپیستون و میله پیستون ،نحوه ی نصب سیلندر در سیستم هیدرولیک ،نیروی سیلندر ،حد اکثر نیروی سیلندر ،طول کورس سیلندر ،حداکثر سرعت سیلندر ، وجود ضربه گیر و نوع کاربرد سیلندر .

مشکلاتی که ممکن است  در اثر عدم رعایت نکات ذکر شده به وجود آید چنین است ، بار گزاری غیر محوری ، نصب نا مناسب ، کمانش در میل پیستون ، محاسبات نادرست شتابگیری و کاهش یافتن سرعت بار ، بار های ضربه ای سنگین، تقویت فشار نا خواسته ،نشتی های داخلی و خارجی و سرعت و حرکت با ترتیب نا درست.

شرکت راد هیدرولیک قادر به سفارش گرفتن سیلندر با فشار و مشخصات سیستم هیدرولیک شما می باشد. همچنین شما می توانید در صورت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده پایین صفحه تماس حاصل فرمایید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]از دیگر محصولات شرکت راد هیدرولیک جک هیدرولیک می باشد که دارای مدل های مختلفی می باشد.  مدل های جک راد هیدرولیک به نام های انحصاری  RCB ، RCN ، RCM و جک بالابری می باشد.

شما میتوانید برای اصلاعات بیشتراز قیمت ها و انتخاب نوع دستگاه با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس :

تهران لاله زار جنوبی پاساژ اتحادیه طبقه زیر همکف پلاک ۳

۰۲۱-۳۳۵۳۰۳۴۲ – ۰۲۱-۳۳۵۳۰۳۶۲
۰۲۱-۴۰۳۳۰۲۱۲ – ۰۲۱-۴۰۳۳۰۲۱۴

info@hydro-part.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید