مقاله ها

پمپ کارتریجی ویکرز (Vickers)

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]در این مقاله سعی داریم به شرح کامل مشخصات پمپ کارتریجی ویکرز Vickers بپردازیم. برای آگاهی بیشتر در ابتدا توضیح مختصری از پمپ کارتریجی خواهیم گفت ، سپس در ادامه از برند ویکرز Vickers و نقش آن در بازار فروش محصولات هیدرولیکی خواهیم گفت و در بخش اصلی به فروش و قیمت پمپ کارتریجی ویکرز می پردازیم.پس با ما همراه باشید.

پمپ کارتریجی ویکرز  Vickers

پمپ کارتریجی که به پمپ تیغه ای یا پره ای در بین کارکنان صنایع هیدرولیک شناخته شده است ،از جمله محصولات کاربردی است که به دلیل استفاده از تیغه یا پره به این نام معروف گشته است. همانطور که از نام آن مشخص می باشد این پمپ هیدرولیک با حرکت یک سیال فعالیت می کند. سیال مورد استفاده در پمپ های هیدرولیکی معمولا روغن می باشد. ساختار طراحی شده این دستگاه بسیار ساده می باشد به طوری که تعمیر و جایگزینی یا تعویص قطعات را آسان می کند. اجزای به کار رفته در این دستگاه هیدرولیکی به دلیل کاربرد فراوان آن در بازار فروش محصولات صنعتی به آسانی یافت می شود  و قیمت آن به دلیل تنوع بالای قطعات بسیار متنوع می باشد. پمپ کارتریجی داراری دو دسته ی اصلی می باشد . پمپ کارتریجی متعادل و پمپ کارتریجی نا متعادل. برای توضیحات بیشتر به مقاله پمپ کارتریجی داخل سایت مراجعه نمایید.

انواع برند پمپ کارتریجی

پمپ هیدرولیک کارتریجی در بازار فروش صنایع هیدرولیک ایران با کاربرد زیاد تنوع بسیاری دارد . این تنوع در برند هایی که در بازار می باشد و هم تنوع مدل ها بسیار به چشم میخورد . از برند هایی که امروز بیشتر بورس می باشد در لیست زیر مشاهده خواهید کرد . برای اطلاع بیشتر از یکایک این برند ها شما می توانید با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس حاصل فرمایید و برای انتخاب صحیح از راهنمایی ما استفاده کنید.

پمپ کارتریجی یوکن ،

پمپ کارتریجی ویکرز ،

پمپ کارتریجی دنیسون

_ پمپ کارتریجی scenery

_ پمپ کارتریجی Nviucs

_ پمپ کارتریجی Catters[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2808″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

برند ویکرز Vickers

[/vc_column_text][vc_single_image image=”2907″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]برند ویکرز Vickers از آن دسته انتخاب های رایج افراد در زمینه ابزار آلات صنعتی هیدرولیک می باشد. ویکرز یک برند قدیمی با تاریخ کهن می باشد .برند ویکرز Vickers در سال 1828 برای اولین بار تاسیس شد . موسس آن میلر ادوارد ویکرز بود که به همین نام یعنی ویکرز در دنیا معروف شد. این شرکت در ابتدا تحت عنوان کارخانه ذوب فلز بود که در سال 1868 وارد ساخت قطعات کشتی جنگی شد و همینطور در تاریخ بسته به نیاز تغییر یافت . سپس در طی سال های بعد در زمینه خودرو سازی کار می کرد و بعد در زمینه هوا گردی گسترش پیدا کردو امروزه همه آنرا به عنوان شرکتی در زمینه تولید قطعات صنعتی هیدرولیک می شناسند.

در طول تاریخ این شرکت همواره رشد می کند و با شرکت های دیگه می پیوندد و گسترش پیدا می کند . شرکت ویکرز vickers در سال 1999 با شرکت بزرگ Eaton همکاری می کند و بخشی از آن می شود . شرکت Eaton از شرکت های قوی در زمینه مدیریت انرژی است. این شرکت برای مدیریت انرژی راه کار و راه حل هایی ارائه می کند. همچنین در بخش انرژیهای هیدرولیکی ، الکتریکی و مکانیکی فعالیت می کند. این شرکت بسیار وسیع و بزرگ است به طوری که کارمند های آنجا به طور تقریبی رقمی حدود صد و دو هزار نفر شمرده شده اند. این برند در بیش از صد و هفتاد و پنج کشور دنیا گسترش پیدا کرده و در آن جا به استفاده میرسد و فروش خوبی دارد. از آن جا که دنیای رو به پیشرفت امروز بسیار رقابتی شده و مصرف کنندگان گزینه های زیادی برای انتخاب در پیش رو دارند ، لاکن آن چیزی که اعتماد مشتریان را در این زمینه به خود جلب کرده کیفیت و قیمت به صرفه محصول می باشد .

برند ویکرز vickers یکی از قدیمی ترین شرکت هایی است که از قدیم تا به امروز همواره رو به رشد بوده است و سابقه خوبی در میان مصرف کنندگان پیدا کرده و یکیاز برند های محبوب آن ها شده است.

در حال حاظر برند ویکرز vickers ذر زمینه محصولات صنعتی هیدرولیک نظیر پمپ های کارتریجی ، موتور های پیستونی ، پمپ های پره ای ، موتور پره ای ،لوله های صنعتی سروو servo ، سیلندر ، لوله های صنعتی همراه با قابلیت جا به جایی آسان mobile velves ، فیلتر ها و … فعالیت دارد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2908″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

پمپ کارتریجی ویکرز Vickers

پمپ کارتریجی از انواع پمپ هایی است که کاربرد فراوانی در صنعت دارند. از مزایای استفاده از پمپ کارتریجی ویکرز Vikers با دبی ثابت چنین است ،صدای بسیار کم اما راندمان بالا ،تعمیر و سرویس عالی وتنوع در لیتراژ.

دبی چیست ؟ اگر این واژه را برای اولین بار می شنوید ،میزان جریان خروجی از پمپ را دبی می گویند و عدد آن بسته به حجم و تناژ عملکرد هیدرولیکی مشخص می شود.

این نکته را باید بدانید پمپ های کارتریجی تولید فشار ندارند! کار آن ها تولید دبی می باشد.

حجم جا به جایی پمپ هیدرولیک کارتریجی ویکرز Vickers در ستون displacement نشان داده می شود.حجم جا به جایینیز بر حسب هر دور محاسبه می گردد. دور معمول برای پمپ کارتریجی ویکرز Vickers هزار و چهارصد و پنجاه Rpm و هزار Rpm است.فرمولی که برای محاسبه ی آن استفاده می شود چنین است .   (rpm* cc / rev = l / min .lit)

فشار متحمل پمپ کارتریجی ویکرز Vickers برابر است با صد و هفتاد و پنج بار تا دویست و هفتاد وپنج بار . این عدد در ستون msx pressure نشان داده می شود.  در مدل VQ پمپ کارتریجی ویکرز Vickers که مخصوص موبایل هیدرولیک می باشد این عدد تا دویست و ده بار می رسد.

پمپ کارتریجی ویکرز به دلیل محوبیتش در بین مصرف کنندگان بهانه خوبی شده تا از روی آن کپی های زیادی زده شود ،در حال حاضر کپی های چینی و ژاپنی این محصول در بازار یافت می شود . برای خرید این محصول و اصل بودن پمپ باید دقت بسیاری کرد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

پمپ کارتریجی ویکرز Vickers اصل

برای خرید پمپ هیدرولیک کارتریجی ویکرز اصل باید نکاتی را مد نظر قرار داد . اول از همه هنگام خرید پمپ کارتریجی ویکرز اصل مشخصات پلاک پمپ را با دفترچه راهنمای آن (کاتالوگ وسیله ) برسی کنید و مطابقت دهید . در صورتی که مشخصات با هم دیگر هم خوانی نداشت باید به اصل بودن آن شک کرد. دومین گزینه ای که باید در این مورد برسی شود این است که مدل خود دستگاه بر روی پمپ قشنگ حک شده باشد. در مدل های کپی چنین نیست. در پمپ های کارتریجی ویکرز Vickers اصل نام برند روی قطعه پلیت کارتریج حک می شود. و نکته آخر اینکه پارت نامبر روی رینگ پمپ را حتما چک نمایید.[/vc_column_text][vc_column_text text_larger=”no”]

قیمت پمپ کارتریجی ویکرز

پمپ کارتریجی یکی از انواع مدل های هیدروموتور ها می باشد که به دلیل نیاز و استفاده بالا در صنعت طرفداران زیادی در بازار دارد و با قیمت های مختلف و کیفیات متنوع در بازار موجودمی باشد. قیمت پمپ کارتریجی ویکرز به نسبت سایر مدل های خارجی در برابر کیفیتی که دارد مناسب می باشد و همواره این شرکت برای بالا نگهداشتن برند خود نیاز مصرف کنندگان را به بهترین شکل رفع نموده است. در حال حاظر قیمت پمپ کارتریجی ویکرز به دلیل نوسانات بازار ارز متغیر می باشد. با این حال شرکت هیدروپارت با ارائه قیمت مناسب پاسخ گوی شما می باشد. برای مشاوره و اطلاع از قیمت دقیق این مصول با شماره های ما تماس بگیرید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3052″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

تعمیر پمپ کارتریجی ویکرز  Vickers

پمپ کارتریجی ویکرز Vickers با اینکه قطعه ای پرکاربرد در سیستم هیدرولیک و صنعت می باشد طراحی ساده ای دارد. طراحی ساده این دستگاه امکان سهولت در تعمیر آن است. و از نکات دیگر اینکه بخش کارتریج دستگاه جدا از آن طراحی شده و برای تعمیر آن نیازی نیست کل دستگاه برای تعمیر باز شود . از نکات مهم دیگر این است که به دلیل کاربرد فراوان آن قطعات یدکی پمپ هیدرولیک کارتریجی ویکرز Vickers به راحتی در بازار فروش قطعات صنعتی هیدرولیک پیدا می شود .

همچنین اغلب پمپ های هیدرولیک کارتریجی ویکرز در ایران همراه با گارانتی عرضه می شوند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

خصوصیات پمپ کارتریجی ویکرز Vickers

از خصوصیات ویژه پمپ کارتریجی هیدرولیکی ویکرز Vickers سیستم دوازده پره ای آن می باشد . در هنگام به کار اندازی این دستگاه ، پمپ از پس فشار و ویسکوزیته بالای دستگاه بر می آید.این یکی از ویژگی های خوب فروش پمپ کارتریجی ویکرز  Vickers می باشد که کمتر در مدل ها و برند های دیگر مشابه این پمپ وجود دارد.

از ویژگی های خوب دیگر این وسیله فشار بالا و همانطور که اشاره شد عدم وجود آلودگی صوتی می باشد.این پمپ هیدرولیکی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد.

موارد استفاده از پمپ هیدرولیکی کارتریجی ویکرز 

از موارد پرکاربردی که پمپ هیدرولیکی کارتریجی ویکرز از آن استفاده می شود ،ماشین الات راه اهن ، ابزار و تجهیزات ساخت و ساز ، ماشین های مخصوص قالب ریز با فشار بالا ، دستگاه پرس های بزرگ ،تزریق پلاستیک ، کمپکتر زباله و صنایع دریایی می باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”4047″ img_size=”full” parallax_scroll=”no”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”4048″ img_size=”full” parallax_scroll=”no”][vc_row_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”4049″ img_size=”full” parallax_scroll=”no”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”4050″ img_size=”full” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

خرید پمپ ویکرز کارتریجی به چه صورت است ؟

در این مطلب توضیج جامعی از این پمپ ها در اختیارتان قرار دادیم .

همینطور که گفتیم پمپ کارتریجی هیدرولیکی ویکرز پمپی اقتصادی و پر کاربرد می باشد و یکی از دلایل آن تعویض راحت قطعات دستگاه می باشد .

در ادامه از مشکلاتی که امکان دارد در دستگاه ایجاد شود و باعث خرابی قطعات شود می گوییم.

خراب شدن قطعه کارتریج ممکن است  به خاطر استهلاک پمپ باشد ،با خرید و تعویض کارتریج پمپ کارتریجی ، پمپ عملکردی نو خواهد داشت.

از موارد دیگری که کارتریج پمپ هیدرولیکی را عوض می کنند زمانی است که نیاز داریم دبی متفاوتی برای سیستم هیدرولیکی مان داشته باشیم برای مثال میخواهیم با هزینه پایین و مناسب دبی متفاوتی در مدار هیدرولیکی داشته باشیم. با عوض کردن قطعه کارتریج دستگاه میتوانیم باهزینه مناسبی اینکار را انجام دهیم .

اندازه های پمپ کارتریجی ویکرز عبارتند از بیست وپنج گالن تا سی و هشت گالن.

ار مواردی که باید در سیستم هیدرولیک به آن دقت داشته باشیم این استکه در مدار هیدرولیکی به نکاتی توجه کنیم که سیستم دچار مشکل نشود.

چون سیستم هیدرولیکی پمپکارتریجی ویکرز وابسته به سیال آن است . یعنی روغنمورد استفاده در دستگاه ، از نکاتی که باید به آن دقت کنیم این است که روغن مورد استفاده تمیز و عاری از هرگونه آلودگی و نا خالصی باشد.

دقت کنید که سیستم دچار هوا کشیدن نشود .

سیستم هیدرولیک پمپ کارتریجی توان تحمل فشار مشخصی را دارد ، باید توجه کنیم که فشاری بیشتر از فشار معمول دستگاه به آن وارد نکنیم.

شما میتوانید برای اصلاعات بیشتراز قیمت ها و انتخاب نوع دستگاه با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس :

تهران لاله زار جنوبی پاساژ اتحادیه طبقه زیر همکف پلاک ۳

۰۲۱-۳۳۵۳۰۳۴۲ – ۰۲۱-۳۳۵۳۰۳۶۲
۰۲۱-۴۰۳۳۰۲۱۲ – ۰۲۱-۴۰۳۳۰۲۱۴

info@hydro-part.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید