مقاله ها

معرفی 7 جک هیدرولیک پرکاربرد!

انواع-جک

[vc_row][vc_column][vc_separator color=”green”][vc_column_text text_larger=”no”]

دسته بندی انواع جکهای هیدرولیک بسیار وسیع است. برای دست یابی به مطالب کامل تر از این دسته از محصولات بر عبارت زیر کلیک کنید.

جک هیدرولیک یا سیلندر هیدرولیک

[/vc_column_text][vc_separator color=”green”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

فروش جک هیدرولیک در تهران

فروشگاه هیدروپارت واقع در خیابان لاله زار جنوبی با بیش از سی سال سابقه کاری در عرصه محصولات جک های هیدرولیکی و محصولات صنعتی میباشد. انواع به روزترین محصولات در کیفیت بالا را میتوانید به صورت حضوری و یا آنلاین از همین طریق سفارش دهید. برای اطلاع از انواع این محصول با شماره های درج شده انتهای مطالب با ما تماس بگیرید. در ادامه تعدادی از به روز ترین جک های بازار را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید…

[/vc_column_text][vc_column_text text_larger=”no”]

به روزترین جک های هیدرولیکی تهران

برای همه چیز، از بلند کردن ماشین گرفته تا بلند کردن خانه، جک ابزاری مفید با یک هدف واحد است. بسیاری از ما در طول زندگی خود حداقل یک یا دو بار از جک استفاده کرده ایم. اگر زمانی را در صنعت خودرو گذرانده باشید، این دفعات بیشتر است. اما در نحوه کار برخی از آنها، دلیل کارکرد آنها و زمان استفاده از آنها تنوع زیادی وجود دارد. به عنوان مثال، جک کف می تواند برای بلند کردن ماشین عالی عمل کند، اما یک کامیون به به این مدل جک چه نیاز دارد؟ و چرا وقتی جک قیچی ارزان قیمت استیل درست کار می کند ،باید برای خرید جک  در تهران سرمایه گذاری کرد؟ ایمنی و راحتی مهم ترین دلیل این سوالات است و اما باید دانست که کاربرد انواع این محصولات با یک دیگر متمایز هستند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

1. جک قیچی

ساده ترین نوع است و به صورت استاندارد با بسیاری از اتومبیل های کوچکتر ارائه می شود. به جای فشار هیدرولیکی ، از مکانیزم پیچ استفاده می کند. کوچک و قابل حمل است، قابلیت جایگیری در فضای کمی را دارد. به طور سنتی، یک منطقه مشخص وجود دارد که هنگام بلند کردن وسیله نقلیه شما در آن جای می گیرد. جک قیچی برای چه استفاده می شود؟ جک های قیچی وسیله ای هستند که برای بلند کردن سرعت و دقت وسایل نقلیه از زمین استفاده می شوند. به آنها جکهای قیچی گفته می شود زیرا از قطعات فلزی مورب ساخته شده اند که به شکلی شبیه قیچی منقبض و منبسط می شوند.

اما اندازه مناسب جک قیچی چه اندازه است؟ قاعده کلی ما این است که جک کف باید حداقل برای سه چهارم وزن ناخالص خودرو درجه بندی شود. بنابراین، طبق قانون، جک یک ونیم تنی (3000 پوند) می تواند اتومبیلی را که وزن آن تا 4000 پوند است بلند کند!

[/vc_column_text][vc_single_image image=”4398″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

2. جک سوسماری

نمونه متداولی است که اکثر مردم می بینند Floor Jack نام لاتینی است که به این محصول نسبت داده میشود.به دلیل طراحی کم نمای مناسب برای تعمیرات اتوماتیک مناسب است می توان آن را روی چرخ های فولادی سنگین تا هر نقطه از زیر ماشین غلت داد و دسته بلند پمپ جک را بلند کرده و خودرو را بلند کرد. جک سوسماری از فشار هیدرولیکی استفاده می کند و در قسمت بالای دسته در بیشتر مدل ها یک دریچه رها سازی دارد. ممکن است برای برخی از پروژه های سبک ساخت و ساز مانند نصب راه پله مفید باشد. برای سفارش و فروش جک هیدرولیک در تهران از طریق شماره های تماس فروشگاه اقدام نمایید. موارد استفاده از جک سوسماری شامل:

  1. وسایل نقلیه با ارتفاع زیاد از سطح زمین عالی است
  2. تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه
  3. تجهیزات پروژه های ساخت سبک

[/vc_column_text][vc_single_image image=”4397″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

3. جک سیلندری خودرو

جک هیدرولیکی دیگر، جک بطری یا Bottle Jack نیز یکی از تجهیزات متداول در کار خودرو است. این می تواند دارای یک دسته پمپ و یا یک اتصال کمپرسور هوا باشد، و تنها عیب آن این است که اندازه و شکل آن در واقع با وسایل نقلیه کم مشخصات کار نمی کند. بسته به مدل، اینها می توانند بین 4 تا 50 تن بلند شوند.

در مقایسه جک سوسماری و جک سیلندری خورو میتوان گفت به دلیل باریک بودن قاب نمی توانند پایداری بالایی داشته باشند. جک های سوسماری راه حل بهتری تری را برای انجام عملیات ها ارائه می دهند. جک های سیلندر مانند همچنین دارای حداقل ارتفاع بالابر هستند، که ممکن است هنگام کار با اتومبیل های دارای استاندارد مشکل ایجاد کن.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”4399″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

4.جک بالابر مزرعه یا Hi-lift Jack

اگر عاشق آفرود هستید، ممکن است یکی دو تا از این جک بالابر داشته باشید. که به عنوان جک مزرعه نیز شناخته می شود، این موارد هنگام بلند کردن وسیله نقلیه از گل و لای و یا هنگام  آزاد سازی ماشین به کار می روند. اینها به 7000 پوند می رسند. و می تواند یک ماشین را تا 5 فوت از زمین بلند کند. فروش جک هیدرولیک در تهران، از طریق راه ارتباطی پایین صفحه اقدام نمایید.

با قدمتی بیش از 100 سال، یک جک ناهموار و کاملاً متنوع است که شما را در موقعیت هایی که به بلند کردن، فشار دادن، کشیدن، وینچ و بست نیاز دارند، کنترل می کند. فقط جک های Hi-Lift با دسته دو تکه و طرح سوکت ساخته شده اند که برای عمر طولانی ساخته شده اند.موارد اسافاده از آن شامل:

  1. بلند کردن وسایل نقلیه خارج از جاده
  2. تعمیر و نگهداری تجهیزات مزرعه

[/vc_column_text][vc_single_image image=”4400″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

5. جک بندرگاه یا Strand Jack

در صورت نیاز به بالابر سنگین، جک رشته ای آماده کار است. اینها معمولاً در ساخت و مهندسی مورد استفاده قرار می گیرند و توانایی بلند کردن پلها، نیروگاهها و سایر موارد بزرگتر و سنگین تر را دارند. جکی است که برای بلند کردن بارهای بسیار سنگین (مثلاً هزاران تن یا بیشتر با چندین جک) برای ساخت و ساز و مهندسی استفاده می شود.

در سال 1969 برای سیستم های کششی پس از بتن اختراع شد، و اکنون به طور گسترده ای برای بلند کردن سنگین، نصب پل ها، سازه های دریایی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، ساختمان های بزرگ و سایر سازه ها که در آن از معمولی استفاده می شود، استفاده می شود. جرثقیل ها یا عملی نیستند یا خیلی گران هستند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”4401″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

6. جک موتور سیکلت Motorcycle Jack

عموما برای موتورسیکلت ها یا موتورهای کوچک استفاده میشود. یک جک موتور سیکلت برای بلند کردن کل واحد زمین استفاده می شود و دسترسی آسان به قسمتهای مهم را فراهم می کند. همچنین می توان از آن برای اتومبیل های ATV و با تغییر ماشین های برفی استفاده کرد. فروش جک هیدرولیک در اصفهان کافی است به صورت آنلاین با فروشگاه هیدروپارت تماس حاصل نمایید.

در حالی که استفاده از جک کف یا جک اتومبیل مفید است ، بهترین روش برای بلند کردن هر موتورسیکلت استفاده از جک سنگین موتورسیکلت با ظرفیت بلند کردن 2 تن وزن است. جک موتور سیکلت همان جک های کف است و از سیستم هیدرولیک برای انجام سنگین وزنه برداری استفاده می کند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”4402″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

7. جک لیفتراک Forklift (Pallet) Jack

به عنوان جک پالت نیز شناخته می شود، ترکیبی از عملکرد جک سوسماری خودرو و سیلندری است! جنس روی آن استیل است، از نظر طراحی بسیار کار شده است و میله فشار کمی طولانی تر از جکسیلندر استاندارد است. که به آسانی می تواند تا 8800 پوند را تحمل کند.

برای استفاده از جک پالت نیاز به آموزش لیفتراک و جک پالت توسط است. بدون آموزش، کارمندان شما قادر به کار با هیچ جک پالت یا کامیون صنعتی دیگر نیستند. برای فروش جک هیدرولیک در تهران !! فقط کافی است از طریق راه های ارتباطی فروشگاه تماس برقرار نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1614566550297{padding-top: 10px !important;background-color: #fbe882 !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1614566531918{padding-top: 10px !important;background-color: #fbe882 !important;}” text_larger=”no”]

اطلاعات تماس :

تهران لاله زار جنوبی پاساژ اتحادیه طبقه زیر همکف پلاک ۳

۰۲۱-۳۳۵۳۰۳۴۲ – ۰۲۱-۳۳۵۳۰۳۶۲
۰۲۱-۴۰۳۳۰۲۱۲ – ۰۲۱-۴۰۳۳۰۲۱۴

info@hydro-part.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

‫5/5 ‫(1 نظر)