جهت مراجعه حضوری شنبه تا جمعه ۰۹:۰۰صبح تا ۲۱:۰۰ شب. منتظر دیدار شما در فروشگاه هستیم
هیدروپارت
تهران، خیابان لاله زار جنوبی پاساژ اتحادیه، طبقه زیرهمکف پلاک3

آخرین مطالب بلاگ

پمپ کارتریج دنیسون در لودر ولوو

پمپ کارتریج دنیسون  همواره در سیستم های هیدرولیک پرفشار دستگاه های مختلف کاربرد فراوانی دارد. این پمپ در دستگاه هایی اعم از دستگاه های تزریق پلاستیک، پرس و همچنین ماشین آلات ولوو مثل لودر ولوو به کار می رود. پمپ هیدرولیک دنیسون، تامین کننده انرژی هیدرولیکی برای سیستم فشار بالا طراحی شده است. از مزیت های این نوع پمپ هیدرولیک کم صدا بودن آن است که باعث جلوگیری از ایجاد آلودگی صوتی در محیط می شود. همچنین تعمیر و سرویس کارتریج دنیسون به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارد برای اپراتور بسیار راحت می باشد. لودر های ولوو، در دسته ماشین آلاتی هستند که در آنها اکثر اوقات از پمپ هیدرولیک دنیسون پارکر استفاده میشود. در تمام کشور ها در راهسازی و معدن ها از ماشین آلات ولوو و به خصوص لودر ولوو به عنوان ماشین های بارگیری استفاده می شود. این بارگیری می تواند شامل حمل خاک، سنگ، مصالح و بلوک های ساختمانی باشد. بنابراین لودر های ولوو برای حفاری، بارگیری و حمل انواع مصالح گزینه بسیار مناسبی می باشند.

پمپ هیدرولیک دستگاه پرس خودرو

پمپ هیدرولیک اصلی ترین عنصر در یک سیستم هیدرولیکی است. به گونه ای که اگر از کار بیفتد عملکرد کل سیستم متوقف می شود. انواع پمپ هیدرولیک، به عنوان یک سیستم انتقال نیروی هیدرولیکی کار می کنند. از آنها بطور گسترده در دستگاه های صنعتی استفاده می شود. نمونه هایی نظیر ماشین آلات قالب گیری تزریقی، انواع ماشین آلات صنعتی پرس، برشکاری و خمکاری، آسانسورها و بالابرها و… موارد استفاده از پمپ هیدرولیکی هستند. در این مقاله به کاربرد و قیمت پمپ هیدرولیک دستگاه پرس خودروهای اسقاطی می پردازیم.

پمپ هیدرولیک دستگاه پرس

پمپ هیدرولیک یکی از برای کم کردن هزینه شکل دادن به قطعات در دستگاه پرس هیدرولیکی گزینه بسیار مناسبی می باشد. این پمپ راه حل اقتصادی و جایگزین مناسب برای پاوریونیت های هیدرولیک برقی در کابردهایی که فشار هیدرولیک زیاد نیازمند می باشد است.

شیر برقی دستگاه تزریق پلاستیک

انواع شیر های برقی واحدهای کنترلی هستند که در صورت داشتن انرژی الکتریکی شروع به کار می کنند و اجازه جریان سیال را می دهند. همچنین در صورت قطع انرژی الکتریکی خاموش شده و از کار می افتند. محرک شیر برقی به شکل یک آهن ربای الکتریکی است. به هنگام جریان داشتن انرژی از سوی پمپ هیدرولیک، یک میدان مغناطیسی ایجاد می شود که یک پیستون یا آرماتور چرخشی را در برابر عملکرد فنر می کشد. شیرهای برقی به دلیل دارا بودن امکان کنترل از راه دور نسبت به شیرهای مکانیکی و دستی برتری بسیار زیادی دارند. از طریق این محصول هیدرولیک می توان جریان الکتریکی را برقرار کرده و مسیر جریان سیال را باز یا بسته کرد. برتری دیگری که قابل ذکر است، سرعت پاسخ دهی شیرهای الکتریکی نسبت به نوسانات جریان می باشد.

مانومتر هیدرولیک

دانستن مقدار فشار سیستم هیدرولیک از مهمترین عوامل در کارکرد صحیح سیستم هیدرولیک می‌باشد. از مانومتر هیدرولیک در سیستم هیدرولیک دستگاه ها استفاده می شود تا اپراتور سیستم از میزان فشار هیدرولیک آن دستگاه آگاه شود. همچنین از مانومتر در خطوط فرعی برای مشخص کردن وضعیت عملگرها استفاده می شود. گیج فشار هیدرولیک دارای صفحه‌ای درجه بندی شده است که فشار سیستم هیدرولیک را معمولا در واحد بار (bar) نشان می‌دهد.

شیر پروپرشنال دستگاه تزریق پلاستیک

شیر پروپرشنال از انواع شیر برقی هیدرولیک  محسوب می شود که توسط یک مدار کنترلی الکترونیکی قابلیت کنترل دقیق فشار سیال هیدرولیک را بر عهده دارند. این شیرها با کنترل میزان دبی سیال، نیروی اعمال شده را افزایش یا کاهش می‌دهند.

فناوری مدارهای پیچیده تر، به تولید شیر پروپرشنال روی آورده است. قیمت شیر پروپرشنال انقلابی در موقعیت قرقره ها بوجود آورده اند. در نتیجه حجم جریان را بی نهایت قابل تنظیم کرده اند. برای دستیابی به موقعیت نامحدود قرقره ها از سلونوئیدهای کنترل شده توسط ضربه یا کنترل نیرو استفاده می شود.

پمپ هیدرولیک دستگاه تزریق پلاستیک

سیستم های هیدرولیک دارای اجزای مختلفی هستند مانند الکتروموتور، پمپ هیدرولیک، شیر برقی و.... کاربرد پمپ هیدرولیک در این سیستم، تأمین جریان هیدرولیکی اجزای دستگاه مانند سیلندر، موتور و غیره به کار می باشد. برای مثال پمپ هیدرولیک دستگاه تزریق.

پمپ پیستونی کارواش

پمپ کارواش چیست و چگونه کار میکند؟

همانطور که پیداست،پمپ خاصی است که برای محیط هایی نیاز به شست و شوی ماشین های سبک و سنگین و...می باشد، بیشتر استفاده میشود و البته کاربرد های صنعتی دیگری نیز دارد و در حال حاضر استفاده زیادی از آن میشود. کسانی که در فروش پمپ کارواش هستند آن را به پمپ پیستونی میشناسند. اگر بخواهیم اصلاح تخصصی تر این پمپ را بگوییم، درواقع پمپ پیستونی کارواش است و این یک کلمه عامیانه در بین مردم به این شکل جا افتاده است.

جک هیدرولیک دستی

جک هیدرولیک دستی چگونه کار می کند؟

جک دستی از مایعی استفاده می کند که غیرقابل انعطاف است و توسط پیستون پمپ به داخل سیلندر وارد می شود. هنگامی که پیستون به جلو حرکت می کند، روغن را از طریق یک شیر جک تخلیه به داخل سیلندر فشار می دهد. توپی شیر مکش درون محفظه است و با هر کشیدن پیستون باز می شود! اصل کار جک دستی این است که دسته به سمت بالا حرکت می کند تا پیستون کوچک را به سمت بالا هدایت کند. روغن موجود در مخزن از طریق لوله و شیر یک طرفه به قسمت پایین پیستون کوچک مکیده می شود. هنگامی که دسته فشار می یابد ، پیستون کوچک به سمت پایین رانده می شود.