مقاله ها

پمپ کارتریجی یوکن (yuken)

در این مقاله از سیستم پمپ کارتریجی خواهیم گفت  سپس از تنوع برند های این محصول میگوییم ، توضیحی از برند یوکن yuken را داریم. سپس به شرح کامل پمپ کارتریجی yuken  خواهیم پرداخت. برای اطلاعات کاربردی جهت خرید پمپ کارتریجی یوکن با ما همراه باشید.

پمپ کارتریجی yuken

پمپ کارتریجی که اغلب آن را با نام پمپ تیغه ای ( به دلیل استفاده از تیغه در ساختار آن ) نیز می شناسند ، دارای ساختاری ساده با فشاری متوسط است . اجزای تشکیل دهنده آن و قطعات پمپ کارتریجی (تیغه ، محفظه ، روتور ، شفت ..) به راحتی در بازار موجود و قابل تعویض است. این امر کار تعمیر دستگاه را برایمان آسان کرده است .

پمپ کارتریجی به دو دسته متعادل و غیر متعادل تقسیم می شود.

برای توضیحات بیشتر می توانید به مقاله پمپ کارتریجی مراجعه کنید.

تنوع برند محصول پمپ کارتریجی yuken

پمپ کارتریجی

پمپ کارتریجی در برند های مختلفی در بازار محصولات صنعتی به فروش می رسد. کارایی بالای این محصول موجب شده تا شرکت های مختلفی در تولید پمپ کارتریجی با هم به رقابت بپردازند. از معروف ترین برند های موجود در بازار این محصول را در لیست زیر میتوانید مشاهده کنید . برای توضیحات بیشتر و انتخاب راحت تر آن توضیحات بیشتری از سایر برند های این محصول در سایت قرار خواهیم داد.

پمپ کارتریجی یوکن ،

پمپ کارتریجی ویکرز ،

پمپ کارتریجی دنیسون

_ پمپ کارتریجی scenery

_ پمپ کارتریجی Nviucs

_ پمپ کارتریجی Catters

برنذ یوکن Yuken

برند یوکن yuken

برند یوکن yuken از یک شرکت ژاپنی است که در سال ۱۹۲۹ بنیان گذاشته شد. برند یوکن yuken در ابتدا کارگاهی بود ساده که به شرکتی جهانی تبدیل شد. این برند بر محصولات هیدرولیکی تمرکز دارد.

برند یوکن yuken با تحقیقاتی که در بازار فروش محصولات و نیاز صنعت داشته است توانسته جایگاه خوبی در بین مصرف کنندگان کسب کند.

همچنین برند یوکن yuken توانسته فعالیتی گسترده تر در دنیای امروزی داشته باشه. امروزه برند یوکن yuken  تنها در کشور ژاپن بهتولید نمیرسد بلکه خیلی وسیع تر در کشور های مختلف طرفدار های خودش را دارد و تولید می شود . امروزه کشوره هایی مثل هند ، چین ،کره جنوبی ،هنگ کنگ و حتی بسیار دورتر ،امریکا این محصول تولید می شود.

برند یوکن yuken توانسته محصولات متنوع صنعتی را با کیفیت خوب به بازار ارائه کند .فروش پمپ کارتریجی یوکن از جمله محصولاتی در کنار ، جک ،ولوو ، سیلندر و … است.

در بین خریداران و  مصرف کنندگان این برند یوکن yuken ،محصول پمپ کارتریجی از جمله مواردی است که  با توجه به نیاز ها در ایران مورد استفاده قرار گرفته است. جهت خرید پمپ کارتریجی یوکن و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده پایین صفحه تماس حاصل فرمایید.

یوکن Yuken اصل

برخی ویژگی هایی وجود دارد که باعث شود پمپ یوکن اصل را بشناسیم.  اولین ویژگی چنین است که نوشته های درج شده بر روی پمپ کارتریجی یوکن Yuken با آن چه که روی کاتالوگ دستگاه است هم خوانی داشته باشد. علاوه بر این لازم است شما چک کنید که مدل دستگاه بر روی پمپ کارتریجی یوکن Yuken حک شده باشد . معمولا در اصل کار ها چه این دستگاه یا سایر اجناس اصل باید مدل وسیله یا برند آن به روی آن حک شده باشد. در پمپ کارتریجی یوکن yuken باید دقت کنید که بر پلیت کارتیج نام برند yuken نیز ثبت و حک شده باشد همچنین چیزی که بیشتر از همه ی موارد میتواند  در نگاه اول نظر شما را جذب کند جنس بدنه یا پوسته آن است. با کمی دقت میتوانید از خرید خود اطمینان حاصل کنید.

پمپ کارتریجی یوکن Yuken

پمپ کارتریجی یوکن

تا اینجا به صورت مفصل از پمپ کارتریجی و برند یوکن Yuken برایتان گفتیم (در صورت نیاز می توانید به مقاله پمپ کارتریجی مراجعه کنید.)

در این قسمت سعی داریم تنها از نکات کلیدی و لازم مشخصه این دستگاه برایتان بگوییم و به معرفی بپردازیم.

پمپ کارتریجی یوکن Yuken در دبی ثابت دارای مزیت های خوبی چون صدای کم ، راندمان بالا ،تعمیر و سرویس عالی و تنوع در لیتراژ است.

 تعمیر پمپ گارتریجی یوکنYuken

از جمله مزایای این پمپ تعمیر و تعویض قطعات پمپ است. با این حال شما باید بدانید تنها چیزی که از این پمپ محافظت میکند روغن سالم است . روغن با ناخالصی موجب آسیب رساندن به دستگاه میشود . اولین قسمتی که تحت آسیب قرار میگیرد قست رینگ و روتور است و اگر زود دست به کار شوید به راحتی با تعویض این دو قطعه میتوان از آسیب رسیدن به باقی قسمت ها جلوگیری کنید . همینطور که می دانید در استفادهاز پمپ کارتریجی باید دقت بالایی در روغن و انتخاب روغن ها داشت . سیال مورد استفادهدر پمپنباید دارای نا خالصی باشد.

گارانتی پمپ گارتریجی یوکنYuken

با اینکه پمپ کارتریجی بسیار مقاوم عمل میکند و تنها خرابی از سیال ناخالص استفاده شده در دستگاه می باشد برای اطمینان خاطر از سالم ماندن پمپ گارتریجی یوکنYuken بعد از اینکه مراقبت ها و نکات استفاده از آن را به درستی به کار بردید می توانید به گارانتی محصول اطمینان کنید.فروش پمپ کارتریجی یوکن  Yuken دارای گارانتی تعمیرات می باشد .در این میان افراد مسلط به ابزار صنعتی قادر به اصلاح قطعه و بازگرداندن دوباره پمپ می باشند.

مشخصات پمپ پره ای یوکن Yuken

پمپ گارتریجی یوکن Yuken پره ای از پمپ های کارتریجی پرمصرف در بازار فروش ایران است. این پمپ هیدرولیکی در سری های pv2r  تولید می گردد.  پمپ گارتریجی یوکن Yuken پره ای نیاز به دبی بالا دارد . هنگاه کار با  پمپ گارتریجی یوکن Yuken باید فشار کاری سیستم بالا باشد. فشار کاری این دستگاه ۲۱۰بار است و در سایز های متنوع در بازار ارائه می گردد. سایز های موجود ۶ تا الی ۲۳۷ cc می باشد.

از خصوصیات این دستگاه جدا شدن بخش کارتریج آن هم به سادگی در صورت نیاز می باشد و احتیاجی به باز کردن کل سیستم ندارد.

کاربرد این مدل از  پمپ گارتریجی یوکن Yuken درسیستم فشار قوی صنعتی هیدرولیک مانند پرس های هیدرولیکی و دستگاه تزریق پلاستیک می باشد.

فروش پمپ کاتریجی یوکن yuken پره ای در سه مدل PV2R1، PV2R2 و PV2R3  و دهانه های مختلف میباشد .مشخصات بیشتر این محصول را در جدول میتوانید ببینید.

برای توضیحات بیشتر و ارائه راهنمایی در انتخاب بهتر از محصولات شما میتوانید با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس حاصل فرمایید.

.

Shaft Speed
Range
r/min.
Output
Flow
Input
Power
۱
۱
Max. Operating Pressure Kgf/cm2 Geometric
Displacement
cm3/rev.
Model
Number
Min. Max. Synthetic
Fluids
Petroleum Based Oils Petroleum Based Oils
Phosphate
Esters
Water in Oil
Emulsions
Water
Glycols
Antiwear
Type

Water
Glycols
R & O
Type
Antiwear
Type
Specially

Specified
۷۵۰
۱۸۰۰
(۱۲۰۰)
Refer
Page
۱۵۴ ,۱۵۵
& 156
۱۶۰ ۷۰ ۷۰ ۱۶۰ ۱۶۰ ۱۷۵
۲۱۰
۵٫۸ PV2R1 – ۶
۸٫۰ PV2R1 – ۸
۱۷۵ ۲۱۰ ۹٫۴ PV2R1 – ۱۰
۱۲٫۲ PV2R1 – ۱۲
۱۳٫۷ PV2R1 – ۱۴
۱۶٫۶ PV2R1 – ۱۷
۱۸٫۶ PV2R1 – ۱۹
۲۲٫۷ PV2R1 – ۲۳
۲۵٫۳ PV2R1 – ۲۵
۱۶۰ ۱۶۰ ۳۱٫۰ PV2R1 – ۳۱
۶۰۰
۱۸۰۰
(۱۲۰۰)
Refer
Page
۱۵۶, ۱۵۷
& 158
۱۴۰ ۷۰ ۷۰ ۱۶۰ ۱۴۰ ۱۷۵ ۲۱۰ ۲۶٫۶ PV2R2 – ۲۶
۳۳٫۳ PV2R2 – ۳۳
۴۱٫۳ PV2R2 – ۴۱
۴۷٫۲ PV2R2 – ۴۷
۵۲٫۵ PV2R2 – ۵۳
۵۸٫۲ PV2R2 – ۵۹
۶۴٫۷ PV2R2 – ۶۵
۶۰۰ ۱۸۰۰
(۱۲۰۰)
Refer
Page
۱۵۸ &
۱۵۹
۱۴۰ ۷۰ ۷۰ ۱۶۰ ۱۴۰ ۱۷۵ ۲۱۰ ۵۲٫۲ PV2R3 – ۵۲
۵۹٫۶ PV2R3 – ۶۰
۶۶٫۳ PV2R3 – ۶۶
۷۶٫۴ PV2R3 – ۷۶
۹۳٫۶ PV2R3 – ۹۴
۱۶۰ ۱۶۰ ۱۱۵٫۶ PV2R3 – ۱۱۶
۶۰۰ ۱۸۰۰

(۱۲۰۰)
Refer
Page
۱۵۹ &
۱۶۰
۱۴۰ ۷۰ ۷۰ ۱۶۰ ۱۴۰ ۱۷۵ ۱۷۵ ۱۳۶ PV2R4 – ۱۳۶
۱۵۳ PV2R4 – ۱۵۳
۱۸۴ PV2R4 – ۱۸۴
۲۰۱ PV2R4 – ۲۰۰
۲۳۷ PV2R4 – ۲۳۷

قیمت پمپ کارتریجی یوکن

پمپ کارتریجی یوکن مناسب افرادی است که میخواهند از خرید خود اطمینان حاصل فرمایند . زیرا برند یوکن یکی از برند های با تجربه در این زمینه است که جهت رقابت با سایر برند ها و راضی نگه داشتن مشتریان خود همواره در تلاش است. قیمت پمپ کارتریجی یوکن بسیار مناسب بوده و نسب به کارایی و کیفیت ارزشمند می باشد. این پمپ به دلیل اینکه یک برند وارداتی می باشد دارای نوسانات قیمت در بازار می باشد. بنابراین برای اطلاع از قیمت پمپ کارتریجی با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید. شرکت هیدرو پارت با ارائه محصولات متنوع و قیمت مناسب در خدمت شما خواهد بود.

فشار متحمل پمپ کارتریجی یوکن Yuken

فشاری که برای این پمپ کارتریجی یوکن Yuken قابل تحمل است بستگی زیادی به غلظت روغن مصرفی در پمپ می باشد. روغن یا همان سیال نقش مهمی در سیستم هیدرولیک دارد .تنظیم فشار سیستم بر اساس ویسکوزیته روغن و به وسیله مشخصاتی که در کاتالوگ دستگاه آمده تعیین میشود. بر طبق آنچه در کاتالوگ دستگاه آمده ویسکوزیته روغن تنظیم میگردد . دلیل این قضیه این است که سیال با همان روغن با تراکم پذیری قادر به ایجاد فشار است. اعدادی که برای تعیین فشار در کاتالوگ فروش پمپ کارتریجی یوکن دستگاه آمده همگی بر اساس مگا پاسکال می باشند. پمپ کارتریجی یوکن Yuken در واقع تولید کننده دبی می باشد تا اینکه فشار تولید کند.

حجم قابل انتقال سیال توسط پمپ کارتریجی یوکن Yuken

حجم قابل انتقال سیال در این مدل از پمپ به صورت مرتب در جدول طراحی شده قابل رویت می باشد. و عدد ذکر شده برابر حجم جا به جایی بر اساس یک دور می باشد. دور های مرسوم ۱۴۵۰rpm و ۱۰۰۰ rpm می باشد.

فروش پمپ کارتریجی یوکن

از مزیت های پمپ کارتریجی با دبی ثابت

پمپ کارتریجی یوکن Yuken که دبی ثابتی دارد دارای مزیت هایی از قبیل راندمان بالا است. سر و صدا و آلودگی صوتی دراین مدل از پمپ ها با دبی ثابت بسیار کم می باشد. همچنین تنوع در لیتراژ این محصول زیاد است.

از ویژگی دیگر آن تعمیر و سرویس , عالی این دستگاه می باشد.

موارد استفاده از پمپ کارتریجی یوکنYuken

از جمله مواردی که پمپ کارتریجی یوکن مورد استفاده قرار می گیرد ماشین آلاتی است که تزریق پلاستیک دارند. پرس های فشار متوسط و کم ،در ساخت یونیت و پاور پک در سیستم هیدرولیک ، همچنین  دستگاه مورد استفاده در ریخته گری از آن استفادهمی شود.

برای آگاهی و دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان جهت خرید پمپ کارتریجی یوکن استفاده کنید.

اطلاعات تماس :

تهران لاله زار جنوبی پاساژ اتحادیه طبقه زیر همکف پلاک ۳

۰۲۱-۳۳۵۳۰۳۴۲ – ۰۲۱-۳۳۵۳۰۳۶۲
۰۲۱-۴۰۳۳۰۲۱۲ – ۰۲۱-۴۰۳۳۰۲۱۴

info@hydro-part.com

‫5/5 (1 امتیاز )